Новини

на попередню сторiнку

Строковики та контрактники військової частини 2269 НГУ склали присягу (фото)

Строковики та контрактники військової частини 2269 НГУ склали присягу (фото)

Строковики та контрактники військової частини 2269 НГУ склали присягу повідомляють "Олександрійські новини".  

15 грудня поповнення 2-2018 присягнули на вірність українському народові. Цього разу клятву вірності українському народові давали як строковики так контрактники серед яких чимало дівчат інформують на офіційній сторінці фейсбук військової частини 2269 НГУ.

На урочистості до частини прийшли представники місцевих органів самоврядування, ветерани частини, рідні та друзі новобранців.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували гвардійці своїх побратимів, які віддали своє життя під час виконання військового обов’язку. 

На служіння Батьківщині благословив воїнів військовий капелан отець Володимир. 

«На теперішній час вони опановували курс первинної загальновійськової підготовки, в ході якого отримали початкові знання з військових дисциплін, - розповідає начальник навчального збору майор Андрій Куліков, - після закінчення навчального збору, перед Новим роком на них чекає розподіл в підрозділи частини, де вони стають в один стрій з захисниками нашої батьківщини».

По закінченню святкових заходів командування частини поспілкувалися з батьками та рідними військовиків та обговорили питання проходження військової служби, матеріального забезпечення, соціального захисту тощо. Батьки військовослужбовців мали змогу особисто подивитись на умови побуту та служби, в яких будуть перебувати їх діти та разом з ними поласувати смачним обідом.

Фото з фейсбук сторінки військової частини 2269 НГУ.

0    1238     17.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!