Новини

на попередню сторiнку

Олександрійського підприємця визнано винним і призначено покарання - штраф

Олександрійського підприємця визнано винним і призначено покарання - штраф

Олександрійського підприємця судом визнано винним і призначено штраф повідомляють "Олександрійські новини".  

Суд розглянув справу олександрійського підприємця, який здійснював незаконну реалізацію пального

Олександрійський міськрайонний суд розглянув обвинувальний акт щодо приватного підприємця з м. Олександрії, який здійснював незаконну реалізацію пального інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

У ході досудового розслідування правоохоронцями встановлено, що газозаправний пункт діяв незаконно, без розроблення проектної документації на влаштування газового модуля та без затвердження її у встановленому законодавством порядку, та без наявності інших дозвільних документів. За даним фактом було відкрито кримінальне провадження, а підприємцю оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України. 

За результатами розслідування обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості було скеровано до Олександрійського міськрайонного суду для розгляду по суті. 

Наразі суд справу розглянув – підприємця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст 272 КК України та призначено покарання у виді штрафу. 

Раніше “Олександрійські новини” повідомляли про те, що олександрійський підприємець постане перед судом за незаконну реалізацію пального.


0    2426     14.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!