Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В Олександрії вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Мітинг відбувся 14 грудня о 10.00 годині біля пам’ятного знаку ліквідаторам на площі Героїв Чорнобиля. Згадати трагедію однієї із найбільших техногенних катастроф у світі та  віддати шану подвигу ліквідаторів прийшли члени місцевої спілки чорнобильців, їхні родичі та знайомі, представники міської влади, духовенства, рятувальники, військові  та небайдужі жителі міста повідомляють журналісти "Олександрійських новин", які побували на місці події. 

Усіх ліквідаторів, котрі долучилися до боротьби з атомом, згадала голова місцевої громадської організації «Спілка інвалідів Чорнобиля» Людмила Комлєва. Вона побажала їм міцного здоров’я і стійкості до життєвих негараздів.


Пам'ять загиблих ліквідаторв вшанували хвилиною мовчання, присутні  вклонили голови на знак вдячності їхньому подвигу. Пролунав гімн України. До пам’ятного знаку ліквідаторам учасники мітингу поклали квіти. Корзину з квітами від «Спілки інвалідів Чорнобиля» віднесли  до пам’ятника на Соборній площі. Урочистості продовжилися у Палаці урочистих подій. Для ліквідаторів приготували нагороди та концерт місцевих талантів
0    2763     14.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!