Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії ремонтують мобільну сцену, яка на думку наближених до влади ресурсів, була завчасно демонтована

В Олександрії ремонтують мобільну сцену, яка на думку наближених до влади ресурсів, була завчасно демонтована

Арки мобільної сцени на центральній площі Олександрії, після снігопаду та повідомлення про демонтаж, ремонтують. Роботи відбуваються зранку, 14 грудня на самій мобільній сцені, де до цих пір не встановлено тент, який, мовляв було завчасно демонтовано.

Інформацію, яку оприлюднили напередодні міські ЗМІ, наближений до міської влади акаунт у мережі Фейсбук, що публікує всі матеріалами офіційного сайту міськради, оголосив недостовірною. «12 грудня у зв’язку з погіршенням погодних умов було демонтовано тентове покриття покрівлі сцени та передано його на збереження до ПК «Світлопільський».

Разом з тим, на офіційному сайті міськради інформація чомусь не опублікована і не спростована.

Журналісти «Олександрійських новин» дослідили фото одразу після встановлення сцени і після «демонтажу».


Сцена до демонтажу


Сцена після демонтажу


Фрагмент крупним планом


Одна з опор має суттєвий нахил (на фото праворуч)

На фото чітко видно, що конструкції сцени мають значний нахил всередину, а арки, на яких навішується тент, чомусь мають значну кривизну, якої раніше не було. Між окремими частинами арки з’явився значний проміжок, якого раніше не було. Окрім того, одна з частин металевої конструкції біля сцени, має нахил у бік сцени.

Все це може імовірно вказувати, на достовірність інформації про те, що тент було пошкоджено, як і частину навісу сцени. Нагадаємо, напередодні журналісти намагались з'ясувати, чому зник тент на мобільній сцені на центральній площі міста.

Користувачі фейсбук також задають питання, щодо безпечності конструкції під час сильних поривів вітру.

Слід зазначити, що відсутність коментарів прес-служби міськради змусила журналістів шукати відповіді у тих, хто виготовляв сцену.


0    2549     14.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!