Новини

на попередню сторiнку

Монтаж міської ялинки в Олександрії замовили комунальникам як розважальні послуги, пов’язані з танцями та шоу

Монтаж міської ялинки в Олександрії замовили комунальникам як розважальні послуги, пов’язані з танцями та шоу

Послуги з улаштування міської новорічної ялинки щодо монтажу і охорони замовили комунальникам як розважальні послуги, пов’язані з танцями та шоу, повідомляють «Олександрійські новини».

Вартість цього екзотичного замовлення коштувала міському бюджету 61664 гривень. Встановлення міської ялинки у системі публічних закупівель відображено за кодом 92340000-6, що пояснюються Єдиним закупівельним словником як закупівля розважальних послуг, пов’язаних з танцями та шоу. 

За вказаним кодом, в більшості міст України, як зазначається на сайті публічних закупівель «Прозорро», замовляють послуги саме з організації свят. Наприклад, комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради замовило за таким кодом послугу з організації і проведення заходу «Святкування 8 Березня».  

Відділ культури Енергодарської міської ради за таким же кодом замовив проведення неонового шоу. 

Виконавчий комітет Попаснянської міської ради за таким самим кодом оплатив святковий концерт на заході, якій присвячений Дню міста. 

Імовірно, помилкова вказівка на цей код пов'язана з тим, що спеціалісти управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міської ради які є замовниками послуг, не знайшли у Єдиному закупівельному словнику, наприклад, код 45223100-7, який розшифровується як «монтаж металевих конструкцій». 

Закупівля відбулась «звітом про укладений договір», тобто на неконкурентній основі. Як зазначається у договорі, виконувати монтаж та охорону міської ялинки має комунальне підприємство «Благоустрій». За виконані роботи вони отримають більше всього коштів на охорону – 24 тисячі гривень. За монтаж ялинки «Благоустрою» заплатять 18,3 тисячі гривень.


0    2128     14.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!