Новини

на попередню сторiнку

Новорічні подарунки на 195000 гривень в Олександрії придбали неконкурентною закупівлею у сина депутата облради

Новорічні подарунки на 195000 гривень в Олександрії придбали неконкурентною закупівлею у сина депутата облради

Син депутата Кіровоградської обласної ради Іван Кожемяченко, отримає з бюджету міста Олександрії 195 325 гривень. Закупівля проведена “звітом про укладений договір”, тобто без проведення відкритих торгів, неконкурентною закупівлею, яка трохи нижче від мінімуму, необхідного для проведення конкурентної форми придбання, повідомляють “Олександрійські новини”.

Як зазначено у декларації Анатолія Кожемяченка, депутата Кіровоградської обласної ради, в домогосподарстві депутата бере безпосередню участь син — Іван Кожемяченко. Варто вказати, що під час проведення закупівлі імовірно, використано адміністративний ресурс, адже депутат входить у депутатську фракцію “Опозиційного блоку” де є очільником перший заступник Олександрійського міського голови Людмила Давиденко, яка є відповідальною за використання бюджетних коштів. У роботі фракції А.Кожемяченко бере активну участь, наприклад, його було помічено на вчорашній сесії обласної ради, де він також брав участь у блокуванні трибуни облради.

Син депутата, за інформацією декларації, отримує в рік 5449 гривень за роботу на батька — А.Кожемяченка та 3966 гривень доходу від ТОВ “Знам'янський граніт”, як зарплату отриману за сумісництвом.

Придбання за бюджетні гроші солодощів є фактично інвестицією у бізнес сина депутата майже 200 тисяч гривень бюджетних грошей, оскільки це перша закупівля, яка відбувається за участі І.Кожемяченка. До цього, він не мав досвіду у закупівлях і не брав у них жодної участі. прокоментувати закупівлю і її умови він пообіцяв потім, бо відповідаючи за запитання журналіста “Олександрійських новин”, він повідомив, що зайнятий і знаходиться “на базі”, проте не спростував своєї безпосередньої участі у закупівлі.

Імовірно, що якби І.Кожемяченко став учасником відкритих торгів, то не зміг би перемогти конкурентів, бо управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради постійно вносить до критеріїв обрання переможців наявність досвіду. Саме за відсутність досвіду дискваліфіковано чимало переможців тендерів.

За умовами закупівлі, син депутата, має поставити 3325 штук новорічних подарунків (солодощів) вартістю 12 гривень, 2500 подарунків із солодощами вартістю 61 гривня, 225 подарунків вартістю 13 гривень.


0    2319     13.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!