Новини

на попередню сторiнку

Закупівлю управління освіти Олександрії розіграли комунальний юрист і комерсанти, помічені у маніпуляціях (фото)

Закупівлю управління освіти Олександрії розіграли комунальний юрист і комерсанти, помічені у маніпуляціях (фото)

Скандальна закупівля 10 000 яєць управлінням освіти, молоді і спорту Олександрійської міськради щодо придбання яєць для дитсадків та інтернату, імовірно є антиконкурентною змовою. Потенційними постачальниками продуктів харчування яка брала участь у торгах і відмовилась від виконання обов’язків постачальника після перемоги, є юрист комунального підприємства та підприємниця, яка помічена у маніпуляціях під час інших закупівель, повідомляють «Олександрійські новини».

Дослідження закупівлі, яка стала темою нового журналістського розслідування газети «Городской курьер/Міський кур’єр», виявило нові подробиці, що можуть ставити під сумнів її реальну конкурентність і наявність системної змови певних комерсантів, з метою на власний розсуд розподіляти бюджетні кошти управління освіти.

«У новому випуску видання ми публікуємо нове розслідування із теми закупівель управління освіти, молоді спорту Олександрійської міськради. Спочатку досліджуємо результат остаточного судового рішення за позовом прокуратури по придбанню м’яса. У цій скандальній закупівлі все ж була правда за прокуратурою, яка довела зайве витрачання управлінням освіти 300 тисяч гривень у суді, рішення якого вступило у законну силу. Коли вже номер вийшов друком, з'ясувалося нові пікантні подробиці у нових закупівлях управління, які частково пояснюють чому такі дива відбуваються із витрачанням бюджетних коштів управління. Є висока імовірність того, що придбання «конкурентна» закупівля 10 тисяч яєць була фарсом. На відкритих торгах розіграли між собою гроші управління очільниця юридичного відділу комунального підприємства «Теплокомуненерго» та комерсантки, які вже помічені у закупівлях де присутні одні і ті самі схеми», - прокоментував «Олександрійським новинам» редактор видання та автор розслідування Віктор Голобородько.

«У цих торгах взяла участь Юлія Лукашевська, очільниця юридичного відділу КП «Теплокомуненерго», підприємниці Катерина Аврахова і Наталія Мазаратій. Виграє закупівлю після дискваліфікації двох учасників, Н.Мазаратій. Нас здивувало, що спочатку обидва учасники подали документи, а у останню мить, їх дискваліфіковали. Так от, виявилось, що є і інші закупівлі управління освіти, де беруть участь ті самі учасники. В них виграє кожен по черзі. Наприклад, закупівля на 27 тисяч цукру 24 жовтня. Знову Лукашевська, Аврахова, Мазаратій. Але тепер перемагає Аврахова. Різниця у пропозиціях мізерна - сотні гривень.

У закупівлі сиру твердого та м’якого, яка відбулась 23 серпня з трійці учасників, переможцем стала Н.Мазаратій.

Цікаво те, що в одній із закупівель управління освіти по придбанню круп на 427 тисяч, брали участь Ю.Лукашевська та ВКФ «Оксамит». Останній фігурує у отриманні зайвої третини мільйона гривень. Так от, у тендері, першим договором на постачання, завантажено чомусь договір на поставку м’яса, а не круп. Складається враження, що все це писалось чи не на фірмі постачальника, а між цими постачальниками імовірно, теж є якісь зв’язки.

Детальніше про розслідування щодо закупівель управління освіти, читайте у новому номері газети «Городской курьер/Міський кур’єр».0    1064     13.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!