Новини

на попередню сторiнку

Олександрія взяла участь у ХІІ Міжнародний фестиваль «Чорнобильські мотиви» та поетичному конкурсі «Зірка полину»

Олександрія взяла участь у ХІІ Міжнародний фестиваль «Чорнобильські мотиви» та поетичному конкурсі «Зірка полину»

Олександрія взяла участь у ХІІ Міжнародний фестиваль «Чорнобильські мотиви» та поетичному конкурсі «Зірка полину» повідомляють «Олександрійські новини».

Уже 4-й рік поспіль олександрійські вокалісти за підтримки міської влади представляють Кіровоградщину на Міжнародному фестивалі пісні «Чорнобильські мотиви» та поетичному конкурсі «Зірка полину» у м. Дніпрі повідомляють на офіційному сайті олександрійської міської ради.

Організатором міської делегації є ГО «Спілка інвалідів Чорнобиля», голова Л.Комлєва. 7–8 грудня учасники з Олександрії гідно представили наше місто та продемонстрували свої таланти.

За результатами конкурсів олександрійська делегація була нагороджена дипломами учасників.

Головна мета та завдання фестивалю, який цьогоріч оцінювало поважне журі — співголова Народний артист України, актор Національного Академічного театру ім. І. Франка Анатолій Гнатюк, артистка Дніпропетровської філармонії Зінаїда Чека та концертмейстер Дніпропетровської філармонії ім. Глінки Ольга Жукова, зібрав у свої ряди 148 учасників з 12 областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Хмельницької, м. Білгород — Дністровський — вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, об’єднання талановитих учасників ліквідації та постраждалих від наслідків аварії, підняття поваги суспільства до чорнобильців, пошук, розкриття та підтримка творчих здібностей композиторів, виконавців авторської пісні, поетів і декламаторів, художників — початківців, аматорів народних промислів. Про це повідомляють на сайті Коростенська районної державної адміністрації.


0    837     13.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!