Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці активно обговорюють снігову заметіль і радіють справжній зимі (фото і відео)

Олександрійці активно обговорюють снігову заметіль і радіють справжній зимі (фото і відео)

Олександрійці активно обговорюють неочікувану снігову заметіль, яка почалась у місті вчора ввечері і продовжилась вночі та зранку сьогодні. У соціальних мережах виставлені фото і коментарі городян, які у захваті від дарунку природи, повідомляють «Олександрійські новини».

Журналісти «Олександрійських новин» пройшли вулицями міста і зафіксували як городяни відреагували на лапатий сніг, що полонив місто за закутав його у білосніжну ковдру.

Переглянути фото із сніговиками та фантастичними пейзажами вулиць можна за посиланням.

Користувач Оксана Скалига пише про чудовий ранок у місті та показує дві світлини де зафіксовано засніжену алею та чоловіка який за допомогою снігоочищувача змагається із сніговим шаром.


Відео про засніжену Олександрію та стадіон демонструє на своїй сторінці у Фейсбук футбольний клуб «Олександрія» із гаслом «Вітаємо з фактичним приходом зими, друзі!»

Станіслав Перевертайло пише цитату із відомого вірша: «Ой снігу, снігу білого накидала зима...» і долучає відео з вікна багатоповерхівки.


Павло Царевський показав відео, де автівка проїздить всім містом, в тому числі через центральну площу по центральному проспекту та прямує далі до мікрорайону Південний.
0    1499     12.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!