Новини

на попередню сторiнку

У Попельнастівській ОТГ Олександрійщини, кандидати заповнили всі вакансії членів дільничних комісій

У Попельнастівській ОТГ Олександрійщини, кандидати заповнили всі вакансії членів дільничних комісій

У Попельнастівській ОТГ більшість членів виборчих дільниць представляють кандидатів у депутати та на сільського голову й немає жодного подання від голови районної виборчої комісії, повідомляють «Олександрійські новини».


За спостереженням Громадянської мережі ОПОРА, всього на Кіровоградщині у чотирьох ОТГ, де призначені перші вибори на 23 грудня 2018 року, уже сформовано дільничні виборчі комісії з виборів депутатів міських, сільських рад ОТГ та голів.


«Найбільше членів виборчих комісій представляють інтереси кандидатів у депутати та сільські й селищні голови — 96, на другому місці за поданням голови районної виборчої комісії — 28, 27 — за поданням Радикальної партії Олега Ляшка, по 20 членів комісії від політичних партій «БПП «Солідарність» та ВО «Батьківщина», 18 членів від «Народного фронту». Інтереси політичної сили «Опозиційний блок» у виборчих комісіях представляють 15 членів, 12 та 11 членів у Громадянської позиції та Аграрної партії відповідно. Найменше представників «Об’єднання «Самопоміч» — два члена комісії, повідомляє представниця ОПОРИ в Кіровоградській області Зоя Лебідь.


Найменш активно за інформацією ОПОРИ подавали кандидатури від партій у Мар’янівській ОТГ, де на одній виборчій дільниці аж 6 кандидатур за поданням голови районної виборчої комісії, що свідчить про малу активність політичних сил.


Нагадаємо, Громадянська мережа ОПОРА не проводить класичне довготермінове та короткотермінове спостереження за призначеними на 23 грудня першими місцевими та додатковими виборами в об’єднаних територіальних громадах на місцях. Втім місцеві вибори є важливими та оціночними в частині належної діяльності вищого органу адміністрування виборчого процесу.

0    1359     12.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!