Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцям розповіли про правила перебування у країнах ЄС

Олександрійцям розповіли про правила перебування у країнах ЄС

Олександрійцям розповіли про правила перебування у країнах ЄС повідомляють "Олександрійські новини".  

З початку 2018 року до підрозділів Управління Держаної міграційної служби в Кіровоградській області звернулось для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон понад 72 тисячі осіб. Так, минулого року кількість власників паспортних документів склала майже 60 тисяч жителів Кіровоградщини, а у 2016 році - більше 33 тисяч. У два рази попит зріс минулого року за рахунок можливості подорожувати до країн Європейського Союзу без оформлення віз і вже чимало українців скористалося цією можливістю  розповіли в УДМС України в Кіровоградській області

Міграційна служба закликає подорожувати відповідально та нагадує основні правила перебування у країнах ЄС за умовами безвізового режиму:

  • Це короткострокові подорожі - термін перебування не може перевищувати 90 днів впродовж 180 днів.
  • Дотримання умов в'їзду до ЄС: наявність документа для перетину кордону (закордонного паспорту), переконливе обґрунтування мети та умов перебування у країнах Європи, наявність достатніх фінансових коштів для перебування в ЄС та для повернення додому.  
  • Дотримання законодавства країни, у якій перебуваєте, у тому числі міграційного. За порушення міграційного законодавства передбачено особисту відповідальність і вона буває достатньо суворою: від штрафу та недопущення у країну наступного разу до депортації без можливості відвідування країн ЄС на певний період. 
  • У випадку втрати паспортного документа та у разі захисту прав громадян України за кордоном обов'язково слід звернутись до найближчого Консульства України.

Багато корисного, готуючись до подорожі до ЄС, можна знайти на сайті "Відкрий Європу ".

Раніше "Олександрійські новини" повідомляли про те, що очікує олександрійців, як і інших українців незабаром на в'їзді в Євросоюз 
0    1037     12.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!