Новини

на попередню сторiнку

Громада храму Христа Спасителя не наполягає на розміщенні нового собору у олександрійському парку (відео)

Громада храму Христа Спасителя не наполягає на розміщенні нового собору у олександрійському парку (відео)

Місце розташування нового собору в Олександрії, віряни храму Христа Спасителя та благочинний отець Сергій, пропонують обрати спільно, шляхом пошуку компромісів. Є інші, зручні для людей місця, бажано недалеко від центральної вулиці міста, щоб можна було зручно користуватись громадським транспортом. Саме тому місце, запропоноване як один із імовірних варіантів розміщення храму у парку «Молодіжний», не є пріоритетом. У коментарі «Олександрійським новинам», отець Сергій наголосив, що пошук місця для церкви триває вже не один рік.

За словами о. Сергія, були відмови через те, що не затверджено Генеральний план Олександрії. Це за словами чиновників мерії не дозволяло визначити розміщення культових споруд. А таке планування має відбуватись завчасно.

Благочинний і віряни церкви не налаштовані на конфлікт, шукають максимального компромісу і сподіваються на те, що їх бажання створити новий храм у місті матиме підтримку влади і інших жителів міста.


Віряни громади говорять, що нинішній приватний будиночок де розмістився храм православної української церкви є затісним. За останній час тільки по приблизним підрахункам, громада зросла до 300 прихожан і вони не можуть фізично розміститись у церкві. До храму і релігійної громади української церкви долучились і старші, і молоді олександрійці, говорить вірянка Тетяна Смоліна.


0    1356     11.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!