Новини

на попередню сторiнку

Поліцейські Кіровоградщини отримали комп’ютерну техніку та відеокамери від Європейського Союзу (фото)

Поліцейські Кіровоградщини отримали комп’ютерну техніку та відеокамери від Європейського Союзу (фото)

Поліцейські Кіровоградщини отримали комп’ютерну техніку та відеокамери від стратегічних партнерів із Консультативної місії Європейського Союзу повідомляють "Олександрійські новини".  

Захід відбувся в головному управлінні поліції області 11 грудня цього року в рамках практичного етапу реалізації пілотного проекту «Модель Головного управління Національної поліції України».

 Необхідні у роботі поліцейських технічні засоби передали представники місії Йоахім Петерс та Гете Маркуссен. І це лише частина обладнання, яке для підрозділів детективів сьогодні отримали заступники керівника обласного главку поліції Дем’ян Таршин та Андрій Бензар.

- Ми вдячні нашим партнерам з КМЄС за  дієву підтримку та допомогу. Нова  техніка сприятиме якісному і оперативному  виконанню працівниками новоствореного підрозділу детективів покладених на них функцій та завдань під час розслідування  тяжких та особливих злочинів, – зазначив Дем’ян Таршин.

Загалом  в рамках реалізації пілотного проекту лише для підрозділу детективів представниками Консультативної місії ЄС закуплено та буде передано обладнання на 100 тисяч гривень.

Сьогодні новенькі ноутбуки, жорсткі диски до них  та засоби відеофіксації передадуть поліцейським для використання у службовій діяльності, проінформував сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Фото сектор комунікації поліції Кіровоградської області0    1247     11.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!