Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці мають платити за газ на рахунки нового постачальника з 1 листопада 2018 року

Олександрійці мають платити за газ на рахунки нового постачальника з 1 листопада 2018 року

Олександрійці мають платити за газ на рахунки нового постачальника з 1 листопада 2018 року повідомляють "Олександрійські новини".  

Відповідно до урядової постанови № 867 від 19 жовтня 2018 року постачальника природного газу на території Кіровоградської області було змінено. Колишній постачальник ДП "Центр газ" ВАТ "Кіровоградгаз" втратив право придбання природного газу у НАК "Нафтогаз України" для подальшої реалізації. З 1 листопада поточного року обов’язки з постачання природного газу покладено на газопостачальну компанію "Нафтогаз України". З цієї ж дати змінена ціна на газ для населення і складає 8,55 грн. за кубометр газу. Як запевнив заступник директора філії ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» у м. Кропивницькому Сергій Дробко, жодних додаткових місцевих добавок до ціни не буде.

"Для укладення договорів з компанією усім споживачам на домашню адресу надіслано відповідну заяву-приєднання", - повідомив Сергій Дробко. "Укладення договору відбувається шляхом підписання надісланої заяви або сплати рахунку за газ, який надійде від нової компанії цього місяця". Чітких термінів підписання і подачі заяви немає. Якщо людина вирішила її підписати, то передати документ в компанію можна будь-ким, або, за бажанням, у виключному випадку надіслати заяву поштою.

Сергій Дробко пояснив, що за природний газ, спожитий з 1 листопада 2018 року, необхідно розраховуватись на рахунки "Нафтогаз України". Оплата за спожитий газ до цієї дати має надійти на рахунки колишнього постачальника. У разі помилкової сплати коштів на користь "Центргаз" необхідно звернутись до будь-якого з центрів обслуговування споживачів, де буде здійснено звіряння розрахунків та надано заяву про факт переплати та її повернення. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та реквізити платіжної картки, куди потрібно буде перерахувати переплату.

Абоненти продовжують обслуговуватись в тих самих абонвідділах управлінь газових господарств.

Сергій Дробко також зазначив, що попередній постачальник ДП "Центргаз" продовжує свою діяльність. Підприємство проводитиме претензійно-позовну роботу з боржниками, що досі не розрахувалися за спожитий газ. Про це повідомляє офіційний сайт Кіровоградської обласної адміністрації


0    2559     11.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!