Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії управління освіти дискваліфікувало конкурентів найдорожчої пропозиції по закупівлі яєць

В Олександрії управління освіти дискваліфікувало конкурентів найдорожчої пропозиції по закупівлі яєць

Переможцем відкритих торгів управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради стала підприємець, яка запропонувала найвищу ціну. Два інших конкуренти дискваліфіковані з інтервалом у декілька днів, повідомляють «Олександрійські новини».

Оголошення про закупівлю 10000 яєць управління освіти оголосило у листопаді. У відкритих торгах брали участь три підприємці: Катерина Аврахова із пропозицією 19800 грн., Юлія Лукашевська із пропозицією 20999 грн. і комерсантка Наталія Мазаратій, яка задекларувала ціну 24600 гривень.

22 листопада К.Аврахова визнана переможцем, але 4 грудня тендерна документація виявилась такою, що на думку тендерного комітету управління, не відповідає вимогам. 5 грудня тендерний комітет затверджує рішення про те, що підстав для відхилення тендерної пропозиції наступного учасника торгів, Юлії Лукашевської, немає. 6 грудня, тендерний комітет повторно розглядає пропозицію і виявляється, що тендерна пропозиція «не відповідає умовам тендерної документації». Цього ж дня переможцем, з яким висловлено намір укласти договір визнано комерсантку, яка запропонувала найвищу ціну - Наталію Мазаратій.

Як свідчить запис в системі «Прозоро» на сторінці торгів, Наталія Мазаратій подала вимогу щодо усунення порушень по закупівлі. Наприкінці робочого дня 6 грудня, ця вимога задоволена.

Організатори торгів пояснили такі дії із закупівлею тим, що перший із переможців не підтвердив своє бажання співпрацювати, а другий учасник подав документи із численними помилками.

«Коли я переглядаю документи, я найшла помилки, що учасник не додав договір мені, аналогічний, по цьому досвіду. Тобто ця людина не торгувала яйцями. Мені потрібен досвід про аналогічні договори. Це є по закону велика помилка. Там не буду перечислять порушень - це одне з порушень. Я його дискваліфікую і переходжу на третього учасника… 18 грудня ми підписуємо договір і будемо дітей кормить…», —  прокоментувала хід закупівлі секретар тендерного комітету Ольга Шибанова.

«Тут немає ніяких схем. Є конкретний факт порушення… По закону Мазаратій не мала права впливать на цю закупівлю. Вона могла подати відгук або скаргу тільки на заперечення щодо її закупівлі. Це могла написати будь-яка людина, яка навіть не брала участі…, що вона вважає, що вона не вважає».

Коментуючи реагування саме у вигляді дискваліфікації щодо процедури закупівлі на вимогу іншого учасника торгів, секретар комітету зазначила, що «Це требує процедура «Прозорро». У мене немає других варіантів на яку кнопочку нажать, щоб перейти… Технологічно так передбачено… Я просто написала одне: «дискваліфіковано».

Розмір бюджетної закупівлі становить 25 тисяч гривень. Підприємниця Н. Мазаратій у 2018 році стала переможцем у багатьох закупівлях за бюджетні кошти, на суму 81,1 мільйони гривень. Вона є постачальником продуктів для Національної академії Служби безпеки України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, лікарень і відділів освіти різних районів та міст України, зокрема міст Полтави і Києва.

0    1222     11.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!