Новини

на попередню сторiнку

У олександрійців є можливість користуватись новими електронними сервісами Пенсійного фонду

У олександрійців є можливість користуватись новими електронними сервісами Пенсійного фонду

У олександрійців є можливість користуватись новими електронними сервісами Пенсійного фонду, повідомляють "Олександрійські новини".   

"Електронна трудова книжка", "Кабінет страхувальника", "СМС-інформування" - такі сервіси Пенсійний фонд запровадив у 2018 році розширивши мережу  дистанційних послуг. Все це впроваджується для покращення обслуговування громадян, як зазначила начальник головного управління Пенсійного фонду в області Наталія Сімонян.

Приміром, з серпня поточного року в державі діє електронна трудова книжка. Крім періодів трудових або цивільно-правових відносин, починаючи з 1 серпня 2018 року в ній зазначаються професійна назва роботи відповідно до Національного класифікатора професій та посада відповідно до трудової книжки, а також інформація про військове звання таких категорій застрахованих осіб, як військовослужбовці, реквізити документів про прийняття та звільнення з роботи.

Наталія Сімонян також повідомила, що з 17 жовтня на Веб-порталі електронних послуг запрацював "Кабінет страхувальника". Відтепер роботодавці можуть безоплатно самостійно, застосовуючи електронний цифровий підпис юридичної особи, отримувати електронні довідки щодо працівників, що містять інформацію про трудовий та страховий стаж, дані про нараховану заробітну плату в межах максимальної величини, що враховується для розрахунку всіх соціальних виплат. Довідки формуються із застосуванням перевірочних кодів (цифрового та QR). Ця послуга є актуальною для роботодавців в частині обліку та оплати листків непрацездатності своїх працівників.

Крім того, реалізовано дистанційний доступ громадян до даних власної електронної пенсійної справи та електронної картки соціального страхування із застосуванням електронного цифрового підпису. Наразі громадяни мають можливість одержати через особистий кабінет на веб-порталі електронних послуг довідки, витяги з Реєстру застрахованих осіб, що формуються автоматично, із застосуванням перевірочних кодів та не потребують підписів фахівців Пенсійного фонду України. З огляду на швидкість та зручність використання дана система комунікації привертає все більшу увагу населення. Так, на сьогодні близько 90 тисяч мешканців області зареєстровані на веб-порталі та оцінили його переваги.

З метою забезпечення самостійного контролю особою за повнотою та своєчасністю зарахування страхового стажу з липня 2018 року діє нова послуга Пенсійного фонду – СМС-інформування, до якої за 4 місяці вже підключилися 26,5 тис. жителів Кіровоградщини.

З-поміж інших новацій Пенсійного фонду Наталія Сімонян назвала модернізоване пенсійне посвідчення, яке одночасно є й платіжною карткою. На 1 грудня майже 7 тисяч пенсіонерів області мають оновлене посвідчення.

"Тож система Пенсійного фонду України, крім призначення, перерахунків, виплати пенсій, сьогодні надає також широкий спектр послуг, у тому числі з використанням новітніх технологій", - підкреслила керівник Пенсійного фонду в області.


0    1063     11.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!