Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцям розрахуватися за електроенергію поки що можна за старими рахунками

Олександрійцям розрахуватися за електроенергію поки що можна за старими рахунками

Олександрійцям рекомендують в терміновому порядку розрахуватись з боргами за використану електричну енергію, але до кінця року змін щодо особових рахунків не планується, повідомляють "Олександрійські новини".


З нового, 2019 року фактично надавати послуги електропостачання жителям міста та району буде інша юридична особа —  “Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія”. На першому етапі ніяких додаткових дій від абонентів не потрібно, запевнили у кол-центрі ТОВ “КОЕК” журналістів “Олександрійських новин”.


Роз'яснив ситуацію на своїй фейсбук сторінці також Сергій Богомільчук, прес-секретар ПрАТ “Кіровоградобленерго”: “На виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» з 1 січня 2019 року на території Кіровоградської області відбудеться зміна енергопостачальної компанії. Із переліку послуг, які надає ПрАТ «Кіровоградобленерго», буде виключено постачання електричної енергії. Компанія надаватиме лише послугу з її розподілу.


Постачання електричної енергії населенню з 1 січня 2019 року здійснюватиме ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія».


Задля уникнення непорозумінь у розрахунках та відключення від послуги електропостачання, ПрАТ «Кіровоградобленерго» рекомендує споживачам в терміновому порядку розрахуватись з боргами за використану електричну енергію.


Повідомляємо, що відповідно до «Правил роздрібного ринку електричної енергії», затверджених постановою НКРЕКП 14 березня 2018 року № 312, термін, у який здійснюється відключення абонента у разі несплати ним заборгованості за спожиту електроенергію, скоротився до 10 днів. Відновлення електропостачання здійснюється лише після повної оплати споживачем заборгованості і компенсації витрат на повторне підключення та відключення абонента-боржника (в окремих випадках може статися так, що вартість цих робіт перевищуватиме сам борг).


З метою проведення остаточних розрахунків за спожиту електричну енергію, ПрАТ «Кіровоградобленерго» настійливо рекомендує споживачам зафіксувати показники своїх лічильників станом на 1 січня 2019 року та передати їх енергокомпанії протягом 5 днів. У разі відсутності показників протягом зазначеного часу, визначення обсягу та вартості спожитої електричної енергії буде здійснюватися розрахунковим шляхом.


Наголошуємо, що вчасно надані показники приладу обліку є вкрай важливими для максимально коректного нарахування оплати за спожиту електроенергію!


Показники лічильника можна передавати: зателефонувавши до кол-центру 0800-501-148 (цілодобово та безкоштовно) чи району електричних мереж за місцем проживання (телефон РЕМ вказано у рахунку на оплату), скористатися особовим кабінетом на сайті компанії www.kiroe.com.ua або надіслати електронною поштою call-center@kiroe.com.ua, kanc@kiroe.com.ua, вказавши адресу, прізвище, ім’я та особовий рахунок”.

0    1185     11.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!