Новини

на попередню сторiнку

У жителя Кіровоградщини знайшли мікро-лабораторію з виробництва амфетаміну (фото)

У жителя Кіровоградщини знайшли мікро-лабораторію з виробництва амфетаміну (фото)

У жителя Кіровоградщини знайшли мікро-лабораторію з виробництва амфетаміну, повідомляють "Олександрійські новини".   

Працівники управління протидії наркозлочинності поліції області отримали інформацію про вчинення 39-річним чоловіком кримінальних правопорушень, яка у ході перевірки знайшла підтвердження. 

В одному з сіл Кропивницького району правоохоронці ліквідували нарколабораторію, де виготовлялася психотропна речовина – амфетамін та вирощувалася конопля. 

Крім того, було встановлено, що громадянин надавав приміщення для вживання наркотиків іншими особами.

За місцем мешкання чоловіка працівники управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчим Кіровоградського районного відділення поліції провели санкціонований обшук. 

У результаті було вилучено психотропну речовину – амфетамін, скляні колби, приладдя та інші інгредієнти, що використовувалися для його виготовлення.

Також правоохоронці виявили у помешканні спеціально обладнану кімнату з відповідним освітленням, температурним режимом та підведенням води, де в горщиках вирощувалася конопля.

За результатами експертиз за цим фактом буде прийнято рішення щодо притягнення особи до кримінальної відповідальності за статтями 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель), 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів), 313 (викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням), 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. 

За такі дії передбачено покарання – до семи років позбавлення волі.

Якщо вам відома інформація про осіб, причетних до вчинення наркозлочинів, не залишайтесь байдужими, повідомляйте  за телефоном гарячої лінії 095-189-43-50, на електронну пошту: кirovohrad@antidrug.gov.ua або безпосередньо до управління за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 30, повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

Фото сектор комунікації поліції Кіровоградської області

Раніше "Олександрійські новини" розповідали про те, що на Кіровоградщині спіймали двох наркоторговців.

0    1222     10.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!