Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський підприємець постане перед судом за незаконну реалізацію пального

Олександрійський підприємець постане перед судом за незаконну реалізацію пального

Олександрійський підприємець постане перед судом за незаконну реалізацію пального.  Прокуратурою завершено досудове розслідування, повідомляють "Олександрійські новини".  

“Обвинувальний акт щодо олександрійського підприємця, який здійснював незаконну реалізацію пального направлено на судовий розгляд. 

За процесуального керівництва Олександрійської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України за фактом розташування приватним підприємцем на території м. Олександрія окремого автомобільного газозаправного пункту.

У ході досудового розслідування правоохоронцями встановлено, що газозаправний пункт діяв незаконно, без розроблення проектної документації на влаштування газового модуля та без затвердження її у встановленому законодавством порядку, та без наявності інших дозвільних документів. 

Наразі вказаний газозаправний пункт опечатано, таким чином припинено його незаконну діяльність. 

За наслідками розслідування підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 272 КК України. 

Наразі обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості скеровано до Олександрійського міськрайонного суду для розгляду по суті”, - про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.


0    1131     10.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!