Новини

на попередню сторiнку

Погода в Олександрії на вихідні та понеділок, 10 грудня

Погода в Олександрії на вихідні та понеділок, 10 грудня

У суботу в Олександрії небо буде вкрито хмарами, в день лише ненадовго позбавиться хмар, але ввечері вони його знову затягнуть. Без опадів.

Температура повітря вдень -5..+1, вночі -5..+1. Атмосферний тиск становитиме 749-752 мм рт.ст. Вітер південний від 1.2 до 5.1 м/с.

Народний прогноз погоди:  8 грудня вшановується пам’ять святого Климента, папи Римського. У народі цей день називається Климентовим: “У день святого Климента зима клин клином вибиває” — з цього часу настає пора сильних морозів: “Климент морозом у чоловіка сльозу гонить”; “Мороз насипав білих троянд”. На Климента боялись побачити в поселеннях польових мишей, оскільки їх наближення до будинків вказувало на холодну зиму..


У неділю до самого вечора в Олександрії буде триматися хмарна погода. Дрібний дощ, на вечір піде сніг.

Температура повітря вдень +2…+1, вночі +2…+1. Атмосферний тиск становитиме 744-748 мм рт.ст. Вітер південний від 1.8 до 5.5 м/с.

Народний прогноз погоди: 9 грудня відзначається Юр’їв день. У народі цей день називався Єгорій Зимовий, Юрій Холодний. На Юр’їв день слухали воду в криницях: якщо тихо, не хвилюється вода, то зима буде теплою, а якщо чути звуки — варто чекати на сильні заметілі та морози. За днем Єгорія визначали і майбутній урожай: “Якщо до осіннього Єгорія випаде багато снігу, то на весняного — буде трава”.


У понеділок з ранку та у день в Олександрії небо буде вкрите хмарами. Ввечері очікується дрібний сніг..

Температура повітря вдень -1..+1, вночі 0. Атмосферний тиск становитиме 745 - 746 мм рт.ст. Вітер південний до 2,0 - 3,3 м/с.

Народний прогноз погоди: Цього дня вшановується пам’ять святого Романа, який мав дар зцілення тілесних недуг і жив у затворі. Єдиним вказівником погоди для наших пращурів був заєць. Якщо шкіра зайця була вкрита плямами — на м’яку зиму. У цей час у лосів відпадають старі роги. А риба залягає у зимувальні ями, на дно.


Фото"Pixabay"

Джерело"Синоптик"0    576     07.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!