Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський підрозділ МВС, як і всі підрозділи України переведені на посилений варіант несення служби

Олександрійський підрозділ МВС, як і всі підрозділи України переведені на посилений варіант несення служби

Олександрійський підрозділ МВС, як і всі підрозділи України переведені на посилений варіант несення служби, повідомляють "Олександрійські новини".  


“Для координації роботи всіх органів системи МВС та моніторингу ситуації створено оперативний штаб, який очолив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян. До нього увійшли перший заступник глави Держприкордонслужби Василь Серватюк, заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич, перший заступник глави ДСНС Олег Мельчуцький, заступник командувача Нацгвардії Валерій Бондар, а також перший заступник глави Державної міграційної служби Наталія Науменко та інші.


Для координації дій створено оперативні штаби у територіальних органах системи МВС.


Оперативні штаби працюватимуть у цілодобовому режимі та здійснюватимуть обмін інформацією та координацію з Генеральним штабом Збройних Сил України, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони, Управління державної охорони та Держспецзв’язком”, - інформують у прес-службі Управління ДСНС України у Кіровоградській області.


Раніше "Олександрійські новини" повідомляли про те, що олександрійські поліцейські, Нацгвардійці та надзвичайники працюють у посиленому режимі


0    1716     07.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!