Новини

на попередню сторiнку

Перша в Україні сільська амбулаторія “Доступної медицини” відкрита в Приютівській ОТГ на Кіровоградщині (фото, відео)

Перша в Україні сільська амбулаторія “Доступної медицини” відкрита в Приютівській ОТГ на Кіровоградщині (фото, відео)

Перша в Україні амбулаторія для сільської медицини відкрита у селищі Протопопівка Приютівської об’єднаної громади Кіровоградської області, повідомляють «Олександрійські новини». 

Амбулаторія вже декілька тижнів працює і приймає своїх перших відвідувачів. Смарт-лікарня оснащена необхідним медичним обладнанням. Є постійний зв'язок із районною та обласною лікарнею. Лікарі амбулаторії користуються за потреби спеціальним авто.

Офіційне представлення роботи закладу відбулось сьогодні, 6 грудня. Разом із журналістами, кабінети та житлові кімнати амбулаторії відвідав голова обласної державної адміністрації Анатолій Кузьменко. Він повідомив про те, що це послідовний крок у розвитку медичного забезпечення, реалізація ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо впровадження доступної і сучасної сільської медицини. 


Робота по модернізації медичного забезпечення Кіровоградщини почалась декілька років тому з обласних лікарень. Її продовжено підтримкою та розвитком районних і міських лікарень. Тепер вона має логічне завершення у вигляді розбудови сільської медицини.


Незабаром у амбулаторії може з’явитись і свій спеціаліст, що буде постійно проживати у смарт-лікарні об’єднаної громади.

Сьогодні амбулаторія забезпечена лікарями, що є місцевими та проживають поряд. Проте у будь-який час громада може надати і авто, і нове, готове до заселення житло лікарю, що погодиться приїхати до амбулаторії. Андрій Коломійцев, голова Приютівської об’єднаної громади розповів, чому Приютівське ОТГ отримало шанс першими збудувати нову лікарську амбулаторію. 

Нове приміщення має зручну компоновку, працюють всі необхідні комунікації: тепло, вода, електроенергія, зв'язок.


0    2534     06.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!