Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відзначили 75 річницю звільнення міста та поклали квіти до вічного вогню Невідомому солдату (фото, відео)

В Олександрії відзначили 75 річницю звільнення міста та поклали квіти до вічного вогню Невідомому солдату (фото, відео)

В Олександрії на традиційному мітингу, присвяченому Дню визволення міста Олександрії від нацистських загарбників, вшанували пам'ять про загиблих захисників України Другої світової війни і бійців АТО. На урочистостях, олександрійцям передали штандарт Естафети Пам’яті, яка проходить містами та селами Кіровоградщини, повідомляють «Олександрійські новини».

Естафета Пам’яті проходить населеними пунктами Кіровоградщини, що звільнялись від нацистських загарбників. Олександрійці отримали її від Онуфріївського , Світловодського району та міста Світловодськ.

На мітингу, присвяченому ювілейній річниці звільнення, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко висловив слова подяки всім тим, хто захищав рідну землю у різні буремні часи.


Визволитель міста Олександрії, ветеран Другої світової війни Лідія Томіліна пригадала сторінки звільнення краю від окупації у 1943 році., зокрема про жорстокий бій недалеко від міста.


Після офіційних виступів, всі учасники мітингу могли покласти квіти до могили Невідомому солдату, де палав Вічний вогонь на пошану загиблим.
0    2321     06.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!