Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії та в Олександрійському районі придбають житло для дітей сиріт

В Олександрії та в Олександрійському районі придбають житло для дітей сиріт

В Олександрії та в Олександрійському районі придбають житло для дітей сиріт. Про це йшлося на засіданні комісії щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію, - повідомляють "Олександрійські новини".  

“Під керівництвом заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлани Лобанової відбулося засідання комісії щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2018 році субвенцію з держбюджету. Під час засідання розглянули питання придбання житла для дітей-сиріт або осіб з їх числа та приміщень для дитячих будинків сімейного типу.

У 2018 році Кіровоградщина отримала кошти субвенції з держбюджету місцевим бюджетам у сумі 13 мільйонів 929 тисяч гривень на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа. Ці кошти було розподілено між районними і міськими бюджетами на придбання трьох приміщень для дитячих будинків сімейного типу та 48 житлових об’єктів для дітей-сиріт або повнолітніх осіб з їх числа. Більшість квартир і будинків із зазначеного переліку уже придбано. 

Комісія дала дозвіл на придбання житла для дітей сиріт або осіб з їх числа за пропозиціям міст Кропивницький (4 об'єкти), Знам'янка (1 об'єкт), Олександрія (2 об'єкти) та селища Нова Прага (1 об'єкт). Також буде придбано житло за пропозиціями районів: Онуфріївського (2 об'єкти), Долинського (4 об'єкти), Кропивницького (3 об'єкти) та по 1 об'єкту за пропозиціями Бобринецького, Добровеличківського і Знам'янського. Підтримано пропозицію щодо придбання 1 житлового приміщення для дитячого будинку сімейного типу в Олександрійському районі”- повідомили на офіційному сайті Кіровоградської ОДА.

Фото сайта Кіровоградської ОДА


0    457     06.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!