Новини

на попередню сторiнку

Зимова гума і диски не приїдуть до власника авто в Олександрію

Зимова гума і диски не приїдуть до власника авто в Олександрію

30-річний олександрієць вирішив скоротити час на замовлення зимової гуми для власного авто і здійснив покупку на одному із сайтів. У результаті гроші опинились в руках шахраїв, а власник авто – без зимової гуми, повідомляють «Олександрійські новини».

Купувати шини потерпілий вирішив заздалегідь і «замовлення» він передав шахраям ще 7 листопада, проте до цього часу товар замовник не отримав.

«Диски з зимовою гумою на автомобіль потерпілий замовив і одразу перерахував 3200 гривень. Товар за гроші замовник не отримав. За даним фактом порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України»,  - повідомив начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Сергій Козловський.

Якщо зловмисника знайдуть, він отримає відповідальність щодо заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство). За такий злочин карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.


0    1684     05.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!