Новини

на попередню сторiнку

Абоненти олександрійської телерадіокомпанії «Інтелкон» стануть абонентами «Контакт-ЛТД»

Абоненти олександрійської телерадіокомпанії «Інтелкон» стануть абонентами «Контакт-ЛТД»

Абоненти телерадіокомпанії «Інтелкон» отримуватимуть послуги кабельного телебачення з 1 січня 2019 року від телерадіокомпанії «Контакт-ЛТД». Зміна юридичної особи, що буде обслуговувати телеглядачів, жодним чином не вплине на якість послуг, тарифи та не потребуватиме додаткових дій від абонентів, повідомляють «Олександрійські новини».

«Абоненти можуть не турбуватись - технічну роботу з передачі на обслуговування абонентів «Інтелкон» до «Контакт-ЛТД», здійснить абонентська служба телерадіокомпаній. Телерадіокомпанія «Інтелкон» відтепер більше уваги приділятиме роботі з наданням послуг інтернет-зв’язку. Жодних юридичних чи технологічних наслідків зміна компанії, що надаватиме послуги, не відбудеться», - повідомили в адміністрації ТРК «Контакт-ЛТД» та «Інтелкон».

Якщо абонент має потребу звірити свою оплату, провести розрахунок, він може звернутися безпосередньо до абонентського відділу телерадіокомпаній, що розташовані за адресою: місто Олександрія, вулиця Героїв Сталінграду, 23б, поруч із кафе «Мисливський будиночок» (ковані металеві ворота – вхід зі сторони вулиці Героїв Сталінграду. Прийом абонентів у будь-який робочий день з 9.00 до 16.30.


0    363     05.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!