Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії допомогли людям з інвалідністю потрібними речами (відео, фото)

В Олександрії допомогли людям з інвалідністю потрібними речами (відео, фото)

В Олександрії людям з інвалідністю дарували потрібні для життя речі, в тому числі побутове приладдя та інші необхідні життєві дрібниці, повідомляють «Олександрійські новини». 

У Міжнародний день інвалідів відбулась зустріч представників одного з найбільших громадських об’єднань людей з інвалідністю у місті Олександрії – ГО «Віра» із місцевою владою.

«Вже є така традиція кожного року допомагати чимось корисним людям з інвалідністю. На зустрічі ми обговорили і те, чим може депутатський корпус допомогти для вирішення комунальних проблем цієї категорії олександрійців. Є технічні питання, є складніші – організаційні, які частково можна вирішувати і на місцевому рівні. Ці люди потребують особливої уваги і підтримки»,  - прокоментував Віталій Заріцький, депутат Олександрійської міської ради, керівник фракції «Партії «Солідарність» в Олександрійській міській раді.


Всього в Україні налічується близько з мільйонів людей з інвалідністю. В місті Олександрії людей з інвалідністю близько 6 тисяч, а ГО «Віра» об’єднує 400 городян. Про це розповіла Галина Майстренко, представник ГО "Віра", волонтер.0    1410     04.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!