Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський бюджет: можна детально дізнатись на що витратили та звідки взяли гроші онлайн

Олександрійський бюджет: можна детально дізнатись на що витратили та звідки взяли гроші онлайн

Бюджетні видатки і доходи в місті Олександрії можна дослідити онлайн. На сторінці «Місцеві бюджети» за посиланням про місто Олександрію, можна переглянути детальні показники виконання бюджету на сайті openbudget.gov.ua, Міністерства фінансів України.

Серед інформації, яку можна оперативно отримати помісячно, є дані про виконання бюджету, структуру бюджету за витратами та доходами, помісячна динаміка бюджету.

Більше всього витратили і отримали доходів в міському бюджеті у березні - майже 100 мільйонів, а менше всього – у серпня – майже вдвічі менше – 55 мільйонів.

Більше всього витрачається у бюджеті на соціальний захист та соціальне забезпечення - 45.92%, освіту - 27.69%, охорону здоров'я - 14.10%, виконання загальнодержавних функцій - 4.25%.

Значно менше коштів, тобто менше 5% бюджету спрямовується на житлово-комунальне господарство,  а саме 2.65%, духовний та фізичний розвиток - 2.56%, економічну діяльність - 2.14%, громадський порядок, безпека та судова влада - 0.47% та охорону навколишнього природного середовища - 0.01%.

Цікавим є розділ про програмну класифікацію видатків, що показує на які конкретно заходи надавались бюджетні кошти. Серед таких заходів – кошти на підтримку засобів масової інформації – 268 тисяч гривень, на муніципальні формування з охорони громадського порядку – 2 мільйони (надано 1,7 мільйони), на забезпечення «надійної та безперебійної експлуатації ліфтів» - 600 тисяч (з яких надано 443 тисячі).
0    1780     04.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!