Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці з сьогодні до Старого Нового року можуть користуватися безлімітним інтернетом

Олександрійці з сьогодні до Старого Нового року можуть користуватися безлімітним інтернетом

Починаючи з 3 грудня до 14 січня наступного року, для всіх абонентів «Київстар», мобільний інтернет у мережі 4G є безлімітним, тобто без списання мегабайтів. Як пояснюють у компанії, ця тарифікація не діятиме, якщо передача даних відбувається у мережах 2G/3G. Скористатися 4G-безлімом можна одразу, без будь-яких налаштувань та без додаткової плати, повідомляють «Олександрійські новини». 

Місто Олександрія входить до міст із покриттям 4G LTE від мобільного оператора Київстар. Як уточнила провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю компанії «Київстар» Катерина Резінченко, для Олександрії цей святковий подарунок від компанії теж діє і ним вже можуть користуватись олександрійці.

«4G-безлім діє як для нових, так і для чинних  абонентів Київстар, незалежно від умов їх тарифних планів та форми обслуговування. Абонентам Київстар потрібно лише: користуватись 4G-смартфоном та мати USIM-карту з підтримкою 4G; бути у зоні покриття 4G-мережі оператора; як і завжди, оплачувати пакет послуг згідно з умовами тарифного плану», - повідомляється у прес-релізі компанії.

Перевірити, чи підтримує смартфон та SIM-карта зв'язок 4G можна за допомогою USSD-кодів: *245*5# - для перевірки смартфона; *245*4# - для перевірки SIM-карт.


0    1645     03.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!