Новини

на попередню сторiнку

«Авантюрин» відзначив 10-річчя двогодинним гала-концертом у найбільшій залі Олександрії

«Авантюрин» відзначив 10-річчя двогодинним гала-концертом у найбільшій залі Олександрії

Хореографічний колектив «Авантюрин» Олександрійського районного будинку культури відзначив 10-ліття свого створення великими гала-концертом за повному аншлагу у найбільшій глядацькій залі міста. У концерті взяли участь всі вікові групи колективу, в тому числі випускники минулих років та група матусь дітей, що здобувають знання з хореографії у «Авантюрині», повідомляють «Олександрійські новини».

Детальний фотозвіт про подію, що відбулась 1 грудня у палаці культури «Світлопольський», дивіться за посиланням.

Концерт відзнято телерадіокомпанією «Контатк-ЛТД». Відеоверсія ювілейного гала-заходу незабаром запланована до показу на каналі, про що буде заздалегідь проанонсовано.

Учасники «Авантюрину» дві години демонстрували різножанрові танцювальні номери. Хореографічна палітра колективу починалась виступом найменших учасників і розповіддю про казкову планету. Серед номерів «авантюринівців» - сучасний, чуттєвий, емоційний контемп і класичний гопак, що став яскравою завершальною точкою.

«Так швидко пролітають роки! Колективу виповнилось 10! Хочу подякувати Вам, мої любі, за неймовірну відданість вашій улюбленій справі, творити дива на сцені, віддавати людям все тепло і щирість ваших сердець, наповнювати всих коханням і вірою що ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ДЯКУЮ всім за неймовірні враження від звітного концерту "Наша планета Авантюрин" Це незабутні миті вашої творчості!», - прокоментувала концерт очільник колективу і ідейний натхненник «Авантюрину» Наталія Козинець.

Багато виступів були сольними, де цьогорічні випускники колективу демонстрували індивідуальну майстерність.

Вітали «авантюринівців» із ювілеєм голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко, начальник відділу культури Олександрійської районної державної адміністрації Антоніна Пилипенко, директор Олександрійського районного будинку культури Юлія Єлсукова.

Вітаючи колектив, Наталія Бойко, провідний методист хореографічного жанру обласного Центру народної творчості, зазначила, що колектив має право здобути звання «зразковий», оскільки «Авантюрин» демонструє відданість мистецтву і допомагає розкривати здібності талановитих дітей і молоді Олександрійщини.
0    1830     03.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!