Новини

на попередню сторiнку

Олександрія залучила 9,1% з 4,1 мільярда гривень інвестицій Кіровоградщини (інфографіка)

Олександрія залучила 9,1% з 4,1 мільярда гривень інвестицій Кіровоградщини (інфографіка)

Підприємствами та організаціями Кіровоградської області за 9 місяців цього року освоєно 4,1808 мільярда гривень капітальних інвестицій. Це на 9% менше, ніж у січні–вересні минулого року, повідомляють "Олександрійські новини".  

“Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 78,5% усіх капіталовкладень. На кожного мешканця області в середньому припало 4380 грн капітальних інвестицій. Підприємствами міста Кропивницького освоєно 35,2% загальнообласного обсягу.  Найбільшу частку капітальних інвестицій освоєно підприємствами сільського, лісового та рибного господарства (49,4%), промисловості (19,2%).

В Олександрійському районі освоєно 161,4 млн грн капітальних інвестицій, що становить 3,9% загальнообласного обсягу. На кожного мешканця району в середньому припало 4620 грн капітальних інвестицій. Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств та організацій. 

У місті Олександрії освоєно 381,5 млн грн капітальних інвестицій, що становить 9,1% загальнообласного обсягу. На кожного мешканця міста в середньому припало 4247 грн капітальних інвестицій. Основними джерелами фінансування капітальних інвестицій були власні кошти підприємств і організацій та кредити банків та інші” - повідомляє Головне управління статистики у Кіровоградській області.0    1261     03.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!