Новини

на попередню сторiнку

Музиканти з Олександрії взяли участь у II Відкритому фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «ГОЛОС СЕРЦЯ» (фото)

Музиканти з Олександрії взяли участь у II Відкритому фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «ГОЛОС СЕРЦЯ» (фото)

Музиканти з Олександрії взяли участь у II Відкритому фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «ГОЛОС СЕРЦЯ». Фестиваль-конкурс відбувся 28-29 листопада 2018 року у місті Кропивницький на базі Кіровоградського музичного коледжу. Учні та педагоги Олександрійської дитячої музичної школи вперше взяли участь в цьому конкурсі. Про це повідомляють "Олександрійські новини".

Урочисте відкриття відбулося за участю Лауреатів міжнародних конкурсів Олександра Безая і Анастасії Потоцької в супроводі симфонічного оркестру Кіровоградського музичного коледжу (художній керівник і диригент заслужений діяч мистецтв України Лариса Голіусова) та змішаного хору Кіровоградського музичного коледжу (художній керівник і диригент Надія Шост).

Для педагогів мистецьких навчальних закладів було проведено майстер-клас народної артистки України лауреата Шевченківської премії доцента Національної Музичної Академії України ім. П.І.Чайковського Лідії Забілястій.

Учні відділу сольного співу Ольга Баркар і Захарій Пазинич (викладач Анжела Кузьмінова, концертмейстер Людмила Харченко) склали гарну конкуренцію конкурсантам з інших шкіл і показали високий рівень підготовки і майстерності: Захарій Пазинич отримав Диплом I ступеня, а Ольга Баркар - Диплом за активну участь.

Педагоги та учні Олександрійської дитячої музичної школи були вражені високим професіоналізмом виконавців, позитивною енергетикою фестивалю і різноплановим репертуаром. Про це повідомляють на сайті alexcity.com.ua.0    1241     03.12.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!