Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії влада пропонує збільшити вартість тепла на 17,8%

В Олександрії влада пропонує збільшити вартість тепла на 17,8%

1712,20 гривень за 1 гігакалорію або 274,67 гривень за 1 квадратний метр на рік має бути вартість тепла від комунального підприємства «Теплокомуненрего» в Олександрії. Проект рішення з таким тарифом запропонували на засіданні виконавчого комітету тепловики, розповідають «Олександрійські новини».

Члени виконкому не погодили разом новий тариф для населення. Як зазначалось на виконкомі, ці тарифи обговорять спочатку на громадських слуханнях, а потім можуть остаточно затвердити.

В середньому вартість тепла планується збільшити для населення, які є абонентами централізованого опалення на 17,8%, повідомила на засіданні виконкому директор КП «Теплокомуненерго» Алла Грибачова.


45% споживачів сьогодні сплачують за послуги тепла комунальникам. В разі неухвалення нового тарифу нестача коштів для фінансування роботи підприємства складе за підрахунками тепловиків 25 мільйонів гривень.

У новому тарифі за розрахунками тепловиків 77% складає оплата за спожитий газ, 13,3% гроші на виплату зарплати і близько 7% - на оплату електроенергії.


0    2255     30.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!