Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці зареєстрували 7,4 % всіх земельних ділянок Кіровоградської області

Олександрійці зареєстрували 7,4 % всіх земельних ділянок Кіровоградської області

В місті Олександрії та Олександрійському районі зареєстровано 3346 земельних ділянок у власність громадян. Вдвічі більше зареєстровано у місті Кропивницький та Кропивницькому районі – 7082 ділянок з початку року, повідомляють «Олександрійські новини».


Якщо перерахувати кількість поданих та задоволених заяв до державних кадастрових реєстраторів, то вони складають по місту Кропивницький з районом – 15,8%, по Новомиргородському району – 9%, по Новоукраїнському 8%, по місту Олександрія та району – 7,4%.


Всього за 11 місяців поточного року зареєстрували 44756 земельних ділянок, повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.


«Спеціалісти землевпорядної служби перевіряють точність та достовірність даних за кожною заявою. Тільки після цього інформація вноситься до Державного земельного кадастру. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру», уточнюють у прес-службі.


Фото "Pixabay"

0    1764     30.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!