Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії та Олександрійському районі замінені водопровідні мережі

В Олександрії та Олександрійському районі замінені водопровідні мережі

В Олександрії та Олександрійському районі замінені водопровідні мережі. Про це повідомляють "Олександрійські новини".

“З метою поліпшення забезпечення населення Кіровоградської області питною водою нормативної якості, відновлення, охорони та раціонального використання джерел питного водопостачання, розвитку водопровідно-каналізаційної мережі, підвищення ефективності та надійності її функціонування обласною радою затверджено обласну цільову програму “Питна вода Кіровоградської області” на 2012-2020 роки”, - повідомляє сайт Кіровоградської обласної ради.

За 9 місяців поточного року у галузі водопровідно-каналізаційного господарства проводилися роботи з будівництва водоводу в обхід “Костянтинівського розрізу”, з реконструкції водоводу від водозабору “Холодні ключі” та реконструкції дюкерів через р. Інгулець, реконструкції каналізаційного колектора у м. Кропивницькому.

З початку 2018 року здійснено заміну 6,015 км водопровідних мереж, 0,5 км каналізаційних мереж, встановлено 33 чавунні засувки, 6 вантузів, 12 дискових затворів, улаштовано 24 водопровідних та 12 каналізаційних колодязів, 6 камер.

Крім того, у галузі водопровідно-каналізаційного господарства протягом 9 місяців 2018 року за кошти місцевих бюджетів у сумі 1 мільйон 304 тисячі гривень та підприємств у сумі 367 тисяч гривень проведено роботи з ремонту та заміни 13,1 км водопровідних мереж у містах Олександрія, Новоукраїнка, селищах міського типу Голованівськ, Побузьке, Петрове, сільських населених пунктах Бобринецького, Голованівського, Новоархангельського, Добровеличківського та Олександрійського районів, ремонт та встановлення водонапірних башт у сільських населених пунктах Кіровоградського, Новоархангельського, Петрівського та Новоукраїнського районів, ремонт та заміну насосного обладнання на свердловинах.

За 9 місяців 2018 року на реалізацію заходів програми спрямовано кошти у сумі 70 мільйонів 152 тисячі гривень, у тому числі:

19 мільйонів 845 тисяч гривень — обласного бюджету;

1 мільйон 304 тисячі гривень — інших місцевих бюджетів;

367 тисяч гривень – кошти підприємств

48 мільйонів 635 тисяч гривень — інших джерел.

0    1081     29.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!