Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії на авіаційній базі Військова частина 2269 НГУ розпочався навчальний збір (фото)

В Олександрії на авіаційній базі Військова частина 2269 НГУ розпочався навчальний збір (фото)

В Олександрії на авіаційній базі Військова частина 2269 НГУ розпочався навчальний збір. Юнаки-строковики, військові-контрактники та жінки-військовослужбовці, які призвані до військової частини для подальшого проходження військової служби. Про це повідомляють "Олександрійські новини".  


“Під час проходження курсу двомісячних занять військові оволодіють базовими знаннями військової підготовки та пройдуть процес адаптації до умов служби. 


Одним з завдань напрямку професійно-психологічної підготовки є формування навичок комунікації та згуртування колективу для успішного виконання поставлених перед ними завдань. Протягом тижня в цьому напрямку з молоддю були проведені заняття на основі тренінгового комплексу «Мотузковий курс». Вправи якого «Падіння на довіру», «Павутиння», «Лабіринт» були спрямовані на формування у новоствореному колективі довіри та відповідальності в групі. По закінченню вправ учасники разом з психологами частини обговорили новий особистий та груповий досвід, механізми взаємодії в команді, котрі допомогли їм подолати перешкоди, нові способи спілкування, свої переживання та відчуття,” - про це повідомляють на фейсбук сторінці Військової частини 2269 НГУ 

0    1701     28.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!