Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії поліцейські долучилися до заходів проекту «Військово-польовий арт»

В Олександрії поліцейські долучилися до заходів проекту «Військово-польовий арт»

В Олександрії поліцейські долучилися до заходів проекту «Військово-польовий арт». Про це повідомляють “Олександрійські новини”.


26 листопада начальник місцевого відділу поліції Володимир Хвостов відвідав урочисте відкриття виставки українського народного мистецтва в Олександрійському міському музейному центрі імені Худякової Антоніни Федорівни. На виставці були представлені роботи художніх майстрів, виготовлені з предметів суто військового походження – амуніції, обладнання, технічних засобів та засобів самозахисту, привезені з зони ведення антитерористичної операції.


Автор та куратор проекту – Павло Ротар. Саме він під час служби в зоні АТО, будучи рядовим добробату «Золоті ворота», збирав артефакти, що пройшли горнило військових подій.


Із кожної ротації боєць привозив їх до Києва, а звідти направляв майстрам із різних куточків України, в тому числі й до відомого всеукраїнського народного умільця, майстра-різьбяра із Олександрії – Дмитра Кудрі, який теж представив свої роботи на цій виставці.


Загалом на відкриття виставки завітали міський голова, члени волонтерської організації «Славутич», члени ветеранської організації колишніх працівників внутрішніх справ України, представники загону спеціального призначення Національної Гвардії України, представники Департаменту культури, туризму й культурної спадщини, майстри декоративно-ужиткового мистецтва м. Олександрії. Про це повідомляє прес-служба Олександрійського відділу поліції Кіровоградської області.0    468     27.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!