Новини

на попередню сторiнку

Банки і їх електронні сервіси за воєнного стану на Кіровоградщині і в Україні працюватимуть

Банки і їх електронні сервіси за воєнного стану на Кіровоградщині і в Україні працюватимуть

Відділення та електронні сервіси банків, зокрема одного з найбільших державних банків України, ПриватБанку, працюють та працюватимуть у звичайному режимі, повідомляють “Олександрійські новини”.

Голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл повідомив про це за результатами зустрічі керівників провідних українських банків у НБУ.

За його словами, банк забезпечує безперебійне проведення платежів, інкасації та поповнення банкоматних і термінальних мереж, цитує очільника банку прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області. 

Зі свого боку Правління Національного банку докладе максимум зусиль для забезпечення роботи банківського сектора в робочому режимі та мінімізації можливих ризиків за умов проголошення воєнного стану.

«Національний банк не бачить ризиків для безперебійної роботи банківського сектора в разі запровадження воєнного стану. Ліквідність банківського сектора становить близько 75 млрд грн, що є достатнім для його належного та безперебійного функціонування», – наголосив Голова Національного банку Яків Смолій, висловлювання якого цитують у прес-службі банківської установи.


0    1788     26.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!