Новини

на попередню сторiнку

За торгівлю алкоголем нижче встановленої ціни, на Кіровоградщині оштрафували на 920 000 гривень

За торгівлю алкоголем нижче встановленої ціни, на Кіровоградщині оштрафували на 920 000 гривень

За торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін, оштрафували на 920 тисяч гривень у січні-жовтні 2018 року. За торгівлю алкоголем без ліцензії, штрафи склали 476 тисяч гривень, повідомляють «Олександрійські новини».


За цей же час штрафи за неліцензійну торгівлю тютюновими виробами – 170 тисяч гривень, а за реалізацію тютюнових виробів за цінами, вищими за максимальних, встановлених законодавством – 120 тисяч гривень, повідомляє Головне управління Державної фіскальної служби у Кіровоградській області.


Кількість штрафів за зберігання алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку склала 170 тисяч гривень. 


Незначний відсоток штрафів склала відповідальність за роздрібну торгівлю алкогольними напоями через електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), не зазначену у ліцензії – 10 тисяч гривень.


На підставі матеріалів отриманих від правоохоронних органів до 28 суб’єктів господарювання застосовано 360,2 тисяч гривень фінансових санкцій за порушення законодавства в сфері обігу підакцизних товарів.


Всього, за результатами заходів, спрямованих на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів ГУ ДФС у Кіровоградській області проведено 177 перевірок суб’єктів господарювання, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на суму 2093,8 тисяч гривень.


Фото "Pixabay"

0    1568     26.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!