Новини

на попередню сторiнку

22 олександрійські фірми у 2019 році комплексно перевірять контролюючі органи: список

22 олександрійські фірми у 2019 році комплексно перевірять контролюючі органи: список

В Олександрії комплексна перевірка запланована щодо 22 фірм та установ, підприємств, що зареєстровані в Олександрії та мають високий ступінь ризику діяльності. Всього заплановано 76 перевірок у різних установах та фірмах міста. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

У список підприємств як пройдуть комплексну перевірку державних органів потрапили як промислові підприємства, так і невеликі фірми і приватні комерсанти: фермерське господарство «Джерело-2», комунальне підприємство «Теплокомуненрего», приватне підприємство «Колега», ТОВ «Партнер-2000», сільськогосподарське товариство «Гірник», ТОВ «Партнер-транс», ТОВ «Компанія Гідроенрего», виробничо-комерційна фірма «Оксамит», ТОВ «Агродар-ЛТД», ТОВ «Катеринославські меблеві майстерні», товариство «Вибор», приватне підприємство «Промінтер», комунальний заклад «Олександрійська психіатрична лікарня», ТОВ «Олександрійська зернова компанія», фізичну особу підприємця Ніну Обушко, ТОВ «Виробничо-комерційна компанія «Асторія», виробничо-комерційна фірма «Ірина і К», приватне підприємство «Дарина», ТОВ «Олександрійська машинобудівна група», ТОВ «Амбар інвест», ТОВ «Поле-грейн», фізична особа-підприємець Сергій Моцний.

Інформація про інспекційні перевірки діяльності підприємств будуть доступні в он-лайн режимі.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року спливає мораторій на перевірку комерційних підприємств, але держава вважає, що надасть інструмент щодо прозорості та простоти проведення таких перевірок.

Інспекційний портал, який стане єдиним в Україні сайтом де розміщується офіційна інформація про всі перевірки всіх контролюючих органів, вже надає частково інформацію про проведені перевірки і їх результати, дає змогу ознайомитись із результатами таких перевірок.

Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, на зустрічі з представниками бізнесу Дніпропетровщини, повідомила, що завдяки розміщеним на порталі даним, підприємці самостійно дізнаються який орган і коли прийде з перевіркою, ознайомляться з термінами проведення перевірок, чітким переліком параметрів проведення перевірок, а також повними звітами проведених перевірок та їх результатами.

До кінця 2018 року інспекції мають затвердити форми актів перевірок нового зразка та оприлюднити інформацію про перевірки завчасно.

План комплексних перевірок підприємств формується до 15 листопада. План індивідуальних перевірок – до 15 грудня 2018 року.

Наявність чек-листа зі строго визначеними параметрами зробить перевірку максимально прозорою – контролюючі органи не зможуть безпідставно тиснути на бізнес.


0    1570     26.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!