Новини

на попередню сторiнку

В Олeксандрії запрошують на дискусію про імперію зла

В Олeксандрії запрошують на дискусію про імперію зла

В Олeксандрії запрошують на дискусію про те, чому і як зник СРСР та чому ліві ідеології гірші, ніж праві. Дискусійний вечір пропонують провести у антикафе “Дом Пищeвича” в суботу, 24 листопада, о 18.00, повідомляють “Олександрійські новини”.

“Запрошуємо насолодитися історичним моментом краху СРСР. Будемо говорити про 40-го президента США Р. Рейгана та його подругу - прем’єр-міністра Британії М. Тетчер, які знищили «імперію зла».

Завдяки «правим супергероям» українські землі було звільнено з-під 70 річної влади «комуністичного Мордору», який спустошував їх репресіями й голодоморами.

На цій зустрічі ми, насамперед, віддамо честь загиблим від штучного голоду 1932-1933 років. Послухаємо історичну довідку про злочини комуністичного режиму та перемогу Західного блоку в Холодній війні. Протестуємо свій мозок на наявність лівих ідей та переконаємося, що краще бути правим. Ну і, звичайно, матимемо купу часу для цікавої дискусії”.

Організатори також пропонують заплатити всім учасникам 35 гривень за вхід на захід, дe натомість будуть безлімітні чай, кава, печиво.


0    2169     23.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!