Новини

на попередню сторiнку

Депутат з Олександрійського району запізнилась на один день з декларацією і визнана винною

Депутат з Олександрійського району запізнилась на один день з декларацією і визнана винною

Депутат-багатодітна мати, очільник місцевого фельдшерсько-акушерського пункту визнана винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП. Разом з тим провадження по справі про адміністративне правопорушення судом закрито, оскільки закінчились строки накладення адміністративного стягнення. Відповідну постанову 19 листопада прийняв Олександрійський міськрайонний суд, повідомляють «Олександрійські новини».

Як встановив суд, депутат Лікарівської сільської ради з 1 січня 2018 до 1 квітня 2018 року несвоєчасно, без поважних причин, подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування за 2017 рік, а саме 2 квітня 2018 року. На думку суду вона вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією. За даним фактом складений протокол №156/18 від 24 липня 2018 року.

Під час розгляду справи депутат пояснила, що вину в тому, що дійсно несвоєчасно подала декларацію визнала повністю. При цьому пояснила, що була проінформована про необхідність подання декларації, але подала її несвоєчасно через складнощі доступу до мережі Інтернет, так як декілька разів намагалась це зробити, але у неї це не вийшло.

Суд не вважає поважними причинами несвоєчасної подачі декларації неможливості здійснити вхід до сайту, так як доказів в підтвердження цього суду не надано

Разом з цим, відповідно до норм Кодексу України про адміністративне правопорушення, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків. Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через два місяці з дня його виявлення. Строки ці завершились, а тому враховуючи те, що 3-місячний строк з дня виявлення правопорушення на час вирішення справи минув, провадження у справі підлягає закриттю.

0    2092     23.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!