Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці згадають 85 роковини Голодомору та жертв політичних репресій біля пам’ятного хреста

Олександрійці згадають 85 роковини Голодомору та жертв політичних репресій біля пам’ятного хреста

Вшанування пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій в Олександрії 24 листопада почнеться молебнем, що проведе громада української православної церкви храму Христа Спасителя. Молебень почнеться о 15.00 біля пам’ятного хреста, що знаходиться по вулиці Братській (колишній Калініна) в районі міської Братської могили. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Разом із українською православною громадою міста долучаються до вшанування пам’яті жертв голодомору та політичних репресій олександрійці-ветерани АТО.

Офіційні заходи міської влади почнуться о 16.00. Це буде мітинг-реквієм: «Не погасити пам’яті вогонь». Традиційно заходи та їх організацію ігнорують представники влади міської влади, в тому числі міський голова та його заступники. Цього разу очільником оргкомітету заходів призначено секретаря ради.

Нагадаємо, Олександрія за роки голодомору та репресій втратила 34% населення міста. З 1926 по 1933 рік населення міста Олександрії скоротилось на 33,8%, тобто майже на 34%, що склало у кількісному показнику більш як 6 тисяч людей. Саме такою є ціна Олександрії за голодомор 1933 року. Відповідні цифрові показники оприлюднив, після аналізу статистичних документів, член Національної спілки краєзнавців України Віктор Голобородько.

0    1919     22.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!