Новини

на попередню сторiнку

Жодне місто Кіровоградщини у перелік міст обласного значення де створять об’єднані громади, не ввійде

Жодне місто Кіровоградщини у перелік міст обласного значення де створять об’єднані громади, не ввійде

Жодне з міст обласного значення Кіровоградщини, де має бути створено об’єднану територіальну громаду не ввійшло у перший перелік 26 міст України де відбудеться таке об’єднання. Піонером створення ОТГ стане Житомир. Про це повідомлять «Олександрійські новини».

«В Україні розпочався процес приєднання територіальних громад до міст обласного значення, в тому числі, і до обласних центрів, які мають можливість стати об’єднаними територіальними громадами. Це нові можливості для розвитку – посилити людський ресурс громад, розвинути інфраструктуру. Сьогодні 26 міст обласного значення мають можливість стати ОТГ. Це Хмільник, Добропілля, Костянтинівка, Маріуполь, Мирноград, Покровськ, Новогродівка, Селидове (Донецька обл.), Бердичів, Коростень, Малин, Новоград-Волинський, Бердянськ, Коломия, Львів, Червоноград, Тернопіль, Бережани, Куп’янськ, Лозова, Славута, Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Чернівці. Житомир вже став першим обласним центром, який створив ОТГ», - повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, міська влада бажає приєднати до себе території, які і сьогодні входять у склад Олександрійської міської ради, зокрема селище Олександрійське і Пантаївка.

Відповідні пропозиції не відповідають методиці формування громад та вимогам закону, де не передбачено створення ОТГ, яке не має спільних меж територій. Селища Пантаївка та Олександрійське оточені територією Приютівської та ново празької ОТГ. Таким чином вони можуть увійти у їх склад або залишитись без об’єднання із майбутніми ОТГ міста та району.


0    1063     22.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!