Новини

на попередню сторiнку

Труби діаметром 1,4 метри з Олександрії, обласний водоканал продає за 1 мільйон гривень (фото)

Труби діаметром 1,4 метри з Олександрії, обласний водоканал продає за 1 мільйон гривень (фото)

Труби, які були «отримані» під час демонтажних робіт в Олександрії, продаються обласним каналізаційно-водопровідним підприємством «Дніпро-Кіровоград» за 1 мільйон 14 тисяч 243 гривні 32 копійки . така ціна оприлюднена власником. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Повна назва лоту з продажу називається так: «Труби (діаметр 1420 мм) отримані в результаті демонтажних робіт 1 нитки на ділянці водогону МРВ ДВС Олександрія ПК4+50-ПК42+25». 14 листопада мав завершуватись строк подання пропозицій. Електронний аукціон на товар не відбувся, що зазначено у картці лоту на ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ».


Метраж кожної труби різниться, але складає за інформацією водоканалу від 5 до 10 метрів. Товщина металевих труб 12 міліметрів. Ціна одного такого фрагменту за оцінкою водоканалівців приблизно 20-30 тисяч. До майже мільйонної вартості труд додається податок на додану вартість. У підсумку складається сума у розмірі трохи більше мільйона.


Фізично 25 одиниць півтораметрових труб вже знаходяться у Світловодську. Нагадаємо, нещодавно, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» оголосило про підняття тарифів на водопостачання та водовідведення. Представники Громадської ради області заявили, що вони вважають тарифи одними з найвищих у країні та мають сумніви щодо раціональності всіх витрат підприємства.


Нагадаємо, ProZorro.Продажі - електронна торгова система, створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України та українських електронних майданчиків.


0    1656     22.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!