Новини

на попередню сторiнку

Робота двох провайдерів ТБ в Олександрії тимчасово призупиниться

Робота двох провайдерів ТБ в Олександрії тимчасово призупиниться

Отримання доступу до послуг кабельного провайдера «Контакт-ЛТД» та «Інтелкон» 22 листопада з 9.00 до орієнтовно 14.00, призупиниться. Це відбудеться через необхідність енергетикам, провести планові відключення електропостачання для ремонтно-відновлюваних і профілактичних робіт. Відповідне попередження отримала адміністрація кабельних провайдерів. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

За час відключення працівники кабельних провайдерів теж будуть здійснювати регламентні роботи, спрямовані на поліпшення роботи мережі та надання якісних послуг. Включення доступу до кабельної мережі телевізійного мовлення відбудеться одразу після подання струму на головні станції мовників та встановлення стабільного енергоживлення, уточнили «Олександрійським новинам» в адміністрації кабельних провайдерів.

«Ми приносимо вибачення абонентам за певні незручності, але це є незалежні від роботи кабельного провайдера дії енергетичної компанії. В той же час, ми розуміємо, що це є необхідним кроком для забезпечення стабільної роботи енергоживлення значного мікрорайону міста, адже регламентні роботи будуть проводитись за наявною інформацією, на трансформаторній підстанції та деяких інших об’єктах», - підкреслили представники кабельних мовників.

0    1170     21.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!