Новини

на попередню сторiнку

Поліція розповіла про те, як блокуються дороги на Кіровоградщині «євробляхерами» (карта)

Поліція розповіла про те, як блокуються дороги на Кіровоградщині «євробляхерами» (карта)

На Кіровоградщині протестний рух власників нерозмитнених авто не набув масовості. За підрахунками ситуаційного центру Національної поліції на Кіровоградщині організоване блокування трас відбувалось лише на межі з Полтавською областю де взяло участь 20 учасників із такою ж кількістю авто та біля обласного центру, де з 6 авто блокували рух 15 учасників. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

«Сьогодні, 21 листопада, у низці регіонів держави тривають масові заходи водіїв транспортних засобів на єврономерах. За попередніми підрахунками, станом на ранок загальна кількість учасників загалом по державі становить понад тисячу осіб. Найбільша кількість зафіксована у Дніпропетровській (160 осіб/90 авто), Житомирській (100 осіб/50 авто), Львівській (150 осіб/70 авто) та Чернігівській областях (150 осіб/82 авто)», - повідомляє департамент комунікації Національної поліції України.

«Рух на автошляхах, через блокування доріг водіями нерозмитнених автомобілів, залишається частково обмеженим у 7 регіонах держави: Волинській (с. Княгиніно, траса М-19), Житомирській (с. Грозино, траса М-07; с. Березино, траса М-06), Кіровоградській (с. Степове, траса Н-14), Львівській (с. Розвадів, траса М-06); с. Милятин, траса М-06), Одеській (Біляївський р-н., с. Дачне, траса М-05), Полтавській (м. Кременчук) та Чернігівській областях (ПКПП «Яриловочі, траса М-01)», зазначається у прес-релізі Нацполіції України.

Національна поліція України у повідомленні наголошує, що «кожен громадянин має гарантоване Конституцією України право на мирний протест. Водночас обов’язком органів державної влади, зокрема Нацполіції, є не лише забезпечити права учасників таких мирних зібрань, а й не допустити порушення конституційних прав інших громадян, які не є учасниками цих масових заходів. Зокрема, їхнього права на вільне пересування.

Станом на сьогодні поліція вже відкрила і розслідує 5 кримінальних проваджень за фактом блокування транспортних комунікацій в рамках статті 279 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, арешту і позбавлення волі.

Такі провадження відкриті за фактом блокування доріг у Рівненській, Черкаській, Чернігівській та Житомирській областях.

Застерігаємо: у випадку порушень законодавства України до порушників будуть застосовані  передбачені законодавством заходи поліцейського примусу», - уточнюють у Нацполіції.


0    1384     21.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!