Новини

на попередню сторiнку

Поліція б'є на сполох, бо в олександрійців стали часто відбирати гроші телефонні шахраї

Поліція б'є на сполох, бо в олександрійців стали часто відбирати гроші телефонні шахраї

В Олександрії значно почастішали випадки звернень громадян до міського відділу поліції через телефонні шахрайства з використанням доступу до банківських карток. Про це повідомляють “Олександрійські новини”.

“Особливу увагу працівників поліції викликає такий вид злочину як телефонне шахрайство, випадки якого останній час почастішали. Вирішальними у телефонному шахрайстві виступають психологічні фактори раптовості та гра на емоціях потерпілого”, —  повідомила представник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Олена Переверзєва.

Останнього часу стала розповсюдженою проста, але дієва схема шахрайства, коли незнайомець представляється працівником так би мовити “служби безпеки банку” або працівником “поліції”. Далі людині, не обізнаний із системою роботи банків, пропонується взаємодіяти із шахраєм.

“Злочинці повідомляють, що з картки вчинена спроба зняття готівки, тож терміново необхідно продиктувати дані банківської картки, щоб було змінено код доступу. Можуть бути і інші схожі варіанти для того, щоб переконати розголосити приватну інформацію. Як тільки довірливий громадянин називає секретні дані картки, з неї зникають грошові кошти”, —  уточнила типову схему роботи шахраїв представник сектору моніторингу.

поліція закликає не піддаватись на такі спроби і ретельно вивчити правила взаємодії із банківськими установами. в будь-якому разі не повідомляти телефоном персональні дані, оскільки банківські співробітники не мають права їх отримувати і це може бути виключно шахрайська схема.

0    806     21.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!