Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці висловлюють власні враження щодо Дня гідності і Свободи

Олександрійці висловлюють власні враження щодо Дня гідності і Свободи

У соціальних мережах олександрійці висловлюють власне відношення до Дня гідності і свободи, який відзначається сьогодні, 21 листопада. Серед тих, хто обговорює цей визначний для історії країни день політики і журналісти, громадські активісти, повідомляють «Олександрійські новини».

На своїх персональних сторінках керівники Приютівської об’єднаної громади висловились так:

Андрій Коломійцев, голова Приютівської ОТГ: «Повертаючись до подій 2004 та 2013 років, ми з сумом та водночас гордістю згадуємо усіх воїнів, хто відстоював перемогу Помаранчевої революції та Революції Гідності, а сьогодні так же мужньо захищає кордони нашої держави на сході, відстоюючи демократичні цінності та національні інтереси. Нажаль для багатьох патріотів своєї Батьківщини ця боротьба закінчилася назавжди. Вони віддали за Україну найцінніше – власне життя. Вічна їм слава!».


Ірина Чемирис, заступник голови Приютівської ОТГ: «Вітаю всіх з надзвичайним Днем! Згадую вкотре слова Любомира Гузара: "Влада боїться свободи в серцях значно більше, ніж голодного бунту. Тому що голодного можна купити, а вільного — тільки вбити!". Майбутнє за вільними людьми!!!».Відомий в Олександрії журналіст Надія Бойко та вчитель Олександрійського колегіуму Світлана Ніколаєва поширили заклик про пам'ять щодо загиблих під час Майдану.

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.0    445     21.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!