Новини

на попередню сторiнку

Служба безпеки просить олександрійців інформувати про терористів та диверсантів

 Служба безпеки просить олександрійців інформувати про терористів та диверсантів

Жителів міста Олександрія просять проявляти активну громадянську позицію і інформувати Службу безпеки України на імовірні ознаки дій терористичних актів та вчинення диверсій. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

У зверненні, яке оприлюднили у місцевому підрозділі Служби безпеки зазначається:

«Шановні мешканці Кіровоградщини!

В умовах гібридної війни проти України зростає загроза вчинення диверсій та терористичних актів на об’єктах критичної інфраструктури, оборонно-промислового комплексу та в місцях масового перебування людей.

Надзвичайні події на цих об’єктах можуть призвести до тяжких наслідків ‒ людських жертв, підриву обороноздатності нашої держави, блокування життєдіяльності населених пунктів і дестабілізації суспільної обстановки та громадського порядку.

Просимо громадян інформувати правоохоронців у випадку:

  • появи в регіоні осіб, які проявляють підвищений інтерес до об’єктів критичної інфраструктури, оборонно-промислового комплексу, військових частин, місць масового перебування людей;
  • залишення без нагляду підозрілих предметів;
  • появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічно важливих об’єктів;
  • отримання інформації про наміри здійснення терористичної та диверсійної діяльності.

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися до Управління СБ України в Кіровоградській області за телефоном гарячої лінії (0522) 36-13-06, 067-567-58-44 або скористатися електронною поштовою скринькою usbu_kvg@ssu.gov.ua.

Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

Нагадуємо, що за захоплення, руйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, з метою ослаблення держави передбачена кримінальна відповідальність. Диверсійна та терористична діяльність тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 15 років».

Нагадаємо, нещодавно на одному з пам’ятних знаків міста, громадяни помітили георгіївську стрічку, прикріплену невідомими. Після публікації на сайті та звернення журналістів «ОН» до СБУ, стрічка зникла.

Напередодні суд прийняв рішення про засудження до реального тюремного ув’язнення організатора сторінки у соцмережі, яка спонукала до терористичних дій.

0    457     20.11.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!